{spoločne} tvoríme budúcnosť

Vitajte na stránke iniciatívy dm {spoločne}, našej najväčšej dm iniciatívy v Európe. Pod logom dm {spoločne} spája dm drogerie markt všetky aktivity, ktoré pomáhajú vytvoriť z nášho domova lepšie miesto pre život. Spoločne so spolupracovníčkami, spolupracovníkmi ako aj angažovanými zákazníkmi podporujeme ekologické, kultúrne a sociálne projekty nachádzajúce sa v okolí našich dm predajní. 
Spoločnosť dm podporuje snahu spolupracovníkov v práci aj mimo nej prostredníctvom Iniciatívy dm {spoločne}.
Každý z nás má určitú zodpovednosť voči našej planéte. Všetko, čo robíme, vplýva na prostredie, v ktorom žijeme.
 
Veríme, že jeden pre druhého môžeme byť inšpiráciou a spoločne tak môžeme vytvárať lepší svet, preto sme otvorení novým výzvam a snažíme sa konať uvedomelo. Pretože našou snahou je neustále podporovať zdravý životný štýl, pomáhať chrániť životné prostredie a meniť tým verejný priestor.
 
 
A je len na nás, ako sa k tomu postavíme. Nám v dm to nie je jedno!
 

Preto sme spustili zamestnanecký grant, do ktorého naša spoločnosť prispela asignáciou dane, ale i spolupracovníci svojimi 2 % (3 %) a dobrovoľnými príspevkami, a tak sme pomohli prostredníctvom nich vybudovať vlastné projekty aktívnych kolegov a kolegýň v spolupráci s lokálnymi občianskymi združeniami, či verejnými inštitúciami. Viac o projektoch sa dočítate tu.
 
Top