Späť na prehľad blogu

Úroveň človeka sa hodnotí podľa prístupu k slabším...

Do projektu sa zapájame s nádejou na pomoc o vybudovanie dôstojných podmienok pre život v útulku pre opustených a týraných psíkov, ktorí sa ocitli na ulici nie vlastnou vinou. Aj tento čas, ktorí psíkovia strávia pod ochrannými krídlami útulku, môžu prežiť v čistom, útulnom prostredí, s plnou miskou, teplým pelieškom, bez bolestí, bez rán na tele i duši, v láskyplnej opatere ich opatrovateľov. Nato, aby sme im mohli splniť tento ich "psí sen", potrebujeme pomoc vás všetkých.
Útulok "NÁDEJ" pre opustených a týraných psíkov
Áčová Oľga
Tehelná 2348
91501 Nové Mesto nad Váhom

Útulok "NADEJ" sa zapája do iniciatívy dm spoločne v nádeji, že je veľa ľudí, ktorým nie je ľahostajný osud vyhodených a týraných psíkov a že nám pomôžu odstrániť nedostatky, ktoré vznikli častým používaním zariadenia útulku.

 

Zub času nahlodáva nielen hrdzavejúce koterce, rozpadávajúce sa podlahy, ale aj steny izolačiek pýtajú novú maľbu, dezinfekciu... Potrebujeme zamurovať diery v stenách, ponatierať plot, karirohože na kotercoch, opraviť búdy. Psíkovia prichádzajú i odchádzajú do svojich nových domovov. Ročne zachránime cca 280 psíkov, mnohí z nich si nájdu nový domov,ale máme aj stálice. Potrebujeme mať čisté, funkčné koterce, izolačky, aby sa tu cítili príjemne nielen psíkovia, ale i zamestnanci a ľudia, ktorí prídu psíkov venčiť. Sme tu pre všetkých psíkov, ktorí doplatili na ľudskú nezodpovednosť.

Top