Späť na prehľad blogu

Od hračky k pomoci

Chránená dielňa Centrum Slniečko je súčasťou n.o. Centrum Slniečko, ktorá pomáha týraným, zneužívaným a zanedbávaným deťom a obetiam domáceho násilia.
Centrum Slniečko, n.o.
Kečkéšová Zuzana
Bottova 32/A
94901 Nitra

V Chránenej dielni Centrum Slniečko vyrábame drobné darčekové predmety, väčšinou sú to textilné hračky. Vo výsledku je hračka u nového majiteľa informačným prostriedkom k tomu, aby sa dozvedel o programoch Centra Slniečko, ako a komu pomáhame. Zároveň si predajom výrobkov zabezpečujeme náklady na chod chránenej dielne. Týmto hľadáme dobrovoľníkov, ktorí nám pomôžu s výrobou hračiek. 

 

Projektom "Od hračky k pomoci" chceme dosiahnuť väčšiu informovanosť  v problematike týraných, zneužívaných a zanedbávaných detí a obetí domáceho násilia, prostredníctvom predaja, alebo podpory predaja textilných hračiek. Mnohé obete domáceho násilia mnohokrát nevedia, kam sa so svojím problémom môžu obrátiť, aby ho mohli riešiť. Informovanosť prostredníctvom projektu "Od hračky k pomoci" považujeme za veľmi dôležitú. Vieme, že téma domáceho násilia je pre mnohé obete veľmi chúlostivou témou a preto sa nevedia odhodlať riešiť svoju situáciu. 
 

 

Top